NASZE PRZEDSZKOLE


  O nas

  Pracownicy pedagogiczni

 1 Pracownicy niepedagogiczni

 

 

 

 

      STRONA GŁÓWNA


 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŚLESINIE

W ROKU SZKOLNYM 2017/18

 

1. Sztafetowe Biegi Przełajowe

- Mistrzostwa Gminy – Ślesin 18.09.2017

I miejsce: Amelia Nowak, Gabriela Błaszczyk, Julia Budzińska, Amelia Andrzejczak, Weronika Degórska, Natalia Jasiak, Blanka Lusztyk, Natalia Niedźwiedzińska, Daria Ścińska,  Sandra Gabryszak,

I miejsce: Bartosz Trzemkowski, Kacper Królak, Eryk Szeląg, Oliwier Bilski, Olgierd Frontczak, Paweł Jaworski, Kamil Niedźwiedziński, Michał Stelmachowicz, Wojciech Świder

 

Mistrzostwa Powiatu 20.09.207 Kazimierz B.

V miejsce: Amelia Nowak, Gabriela Błaszczyk, Julia Budzińska, Amelia Andrzejczak, Weronika Degórska, Natalia Jasiak, Blanka Lusztyk, Natalia Niedźwiedzińska, Daria Ścińska,  Anna Przybylska

I miejsce: Bartosz Trzemkowski, Kacper Królak, Eryk Szeląg, Oliwier Bilski, Olgierd Frontczak, Paweł Jaworski, Kamil Niedźwiedziński, Michał Stelmachowicz, Wojciech Świder i udział w Mistrzostwach Województwa w Poznaniu 12.10.2017

 

2. Szachy

Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Szachy M-GOK Ślesin 04.10.2017

I miejsce Jula Kowalska, Aleksandra Zawieruszyńska, Michał Pawlak, Kacper Szaszkowski

III miejsce Aleksandra Nussynblat, Damian Kołodziejczak, Kinga Stelmachowicz, Ada Chojnacka

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachy  M-GOK w Ślesinie 11.10.2017

I miejsce – Damian Kołodziejczak, Kacper Szaszkowski, Michał Pawlak, Kinga Stelmachowicz, Adrianna Chojnacka

 

3. Piłka nożna halowa:

Mistrzostwa Gminy – 10.10.2017

I miejsce: Wojciech Świder, Oliwier Bilski, Bartosz Trzemkowski, Michał Pawlak, Oliwier Leśniewski, Kamil Niedźwiedziński, Konrad Niedźwiedziński, Kacper Królak, Eryk Szeląg, Paweł Jaworski, Eryk Szczekutowski

III miejsce: Dawid Byczyński, Bartosz Ślechta, Jakub Szeląg, Jakub Krysztofowicz, Wojciech Wojtaszak, Jakub Niedźwiedziński, Bartosz Kantarowski, Hubert ZajfertAntek Nowak, Jakub Szczepański

 

4. Drużynowe Biegi Przełajowe.

 

- Mistrzostwa Gminy – Ślesin 02.10.2017

I miejsce klasy IV: Julia Rachuba, Gabriela Chojnacka, Oliwia Jankowska, Julia Dominiak, Wiktoria Kowalska, Zuzanna Karczewska

I miejsce klasy IV: Dawid Byczyński, Jakub Krysztofowicz, Wojciech Wojtaszak, Bartosz Kantarowski, Hubert Zajfert, Jakub Szeląg

I miejsce klasy V-VI: Kacper Królak, Eryk Szeląg, Bartosz Trzemkowski, Kamil Niedźwiedziński, Paweł Jaworski, Jakub Nawrot

I miejsce klasy V-VI: Gabriela Błaszczyk, Weronika Degórska, Amelia Nowak, Amelia Andrzejczak, Adrianna Górecka, Julia Budzińska

 

 

 

- Mistrzostwa Powiatu – Kazimierz B. 09.10.2017

Indywidualne:

klasy IV

I miejsce Dawid Byczyński

klasy V – VI

I miejsce Bartosz Trzemkowski

II miejsce Eryk Szeląg

III miejsce Kacper Królak

III miejsce Amelia Nowak

 

 

Drużynowo:

III miejsce klasy IV: Julia Rachuba, Gabriela Chojnacka, Oliwia Jankowska, Julia Dominiak, Wiktoria Kowalska, Zuzanna Karczewska

I miejsce klasy IV: Dawid Byczyński, Jakub Krysztofowicz, Wojciech Wojtaszak, Bartosz Kantarowski, Michał Kaźmierski,

 

 

I miejsce klasy V-VI: Kacper Królak, Eryk Szeląg, Bartosz Trzemkowski, Kamil Niedźwiedziński, Paweł Jaworski, Jakub Nawrot

II miejsce klasy V-VI: Weronika Degórska, Amelia Nowak, Amelia Andrzejczak, Adrianna Górecka, Julia Budzińska

 

W dniu 09.09.2017 na „Orliku” przy Zespole Szkolno-Przedskolnym, odbył się Dzień Sportu na Orliku. Uczestniczyło w nim ok. 114 osób – uczniowie i rodzice.

 

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŚLESINIE

W ROKU SZKOLNYM 2016/17

Piłka nożna halowa:

Mistrzostwa Gminy – 06.10.2016

I I miejsce: Szeląg Eryk, Zieliński Dominiak, Kacper Królak, Broniszewski Kacper, Wojciech Świder, Bartosz Trzemkowski, Szczekutowski Eryk, Pawlak Michał, Oliwier Bilski, Oliwier Leśniewski           

                                 


Sztafetowe Biegi Przełajowe:

Mistrzostwa Gminy – ZS-P Ślesin 19.09.2016

I miejsce: Wiktoria Czapnik, Amelia Nowak, Gabriela Błaszczyk, Julia Słowińska, Wiktoria Kłosińska, Justyna Antoniak, Klaudia Nawrocka, Julia Budzińska

I miejsce: Dominik Zieliński, Oliwier Wawrzyniak, Bartosz Wdowiak, Michał Pawlak, Bartosz Trzemkowski, Miłosz Karpina, Szymon Piechotki, Kacper Królak

Mistrzostwa Powiatu 21.09.2016 Kazimierz B.

III miejsce: Wiktoria Czapnik, Amelia Nowak, Gabriela Błaszczyk, Julia Słowińska, Wiktoria Kłosińska, Justyna Antoniak, Klaudia Nawrocka, Julia Budzińska

I miejsce: Dominik Zieliński, Oliwier Wawrzyniak, Bartosz Wdowiak, Michał Pawlak, Bartosz Trzemkowski, Miłosz Karpina, Szymon Piechotki, Kacper Królak i udział w Mistrzostwach Województwa w Poznaniu 11.10.2016

 


Szachy

Mistrzostwa Gminy  M-GOK Ślesin 05.10.2016

I miejsce: Julia Kowalska

I miejsce: Michał Pawlak

II miejsce: Inga Turowska

II miejsce: Kacper Szaszkowski

II miejsce Ada Chojnacka

Drużynowe Mistrzostwa Gminy w Szachy M-GOK Ślesin 12.10.2016

I miejsce Jula Kowalska, Inga Turowska

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachy  M-GOK w Ślesinie 20.10.2016

 miejsce – Julia Kowalska, Inga Turowska, Kacper Szaszkowski, Michał Pawlak

 


Drużynowe Biegi Przełajowe

Mistrzostwa Gminy – Ślesin 27.09.2016

I miejsce klasy IV: Adrianna Górecka, Amelia Andrzejczak, Nikola Orzechowska, Anna Gralak, Natalia Jasiak, Wiktoria Kuligowska, Amelia Nowak,

I miejsce klasy IV: Oliwier Bilski, Mateusz Czarnecki, Mateusz Borowski, Szymon Wróbel, Wojciech Świder, Radosław Klimowicz, Antoni Nowak

I miejsce klasy V-VI: Kacper Królak, Michał Pawlak, Miłosz Karpina, Damian Kaźmierski, Szymon Piechotki, Oliwier Wawrzyniak, Dominik Zieliński

I miejsce klasy V-VI: Gabriela Błaszczyk, Weronika Degórska, Julia Słowińska, Justyna Antoniak, Wiktoria Czapnik, Klaudia Nawrocka, Wiktoria Kłosińska

Mistrzostwa Powiatu – Kazimierz B. 04.10.2016

I miejsce klasy V-VI: Gabriela Błaszczyk, Weronika Degórska, Julia Słowińska, Justyna Antoniak, Wiktoria Czapnik, Klaudia Nawrocka, Wiktoria Kłosińska

II miejsce klasy IV: Adrianna Górecka, Amelia Andrzejczak, Nikola Orzechowska, Anna Gralak, Natalia Jasiak, Wiktoria Kuligowska, Amelia Nowak,

 


XV Turniej „Podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

Mistrzostwa Gminy 15.11.2016 Ślesin:

I miejsce chłopcy klas I: Wiktor Adamczyk, Dawid Czajkowski, Michał Marcinkowski, Kacper Niedźwiedziński, Szymon Nowak, Kryspin Siarkowski, Tobiasz Waleriańczyk

Mistrzostwa Powiatu 17.11.2916 Ślesin

I miejsce chłopcy klas I Wiktor Adamczyk, Dawid Czajkowski, Michał Marcinkowski, Kacper Niedźwiedziński, Szymon Nowak, Kryspin Siarkowski, Tobiasz Waleriańczyk

Mistrzostwa Gminy: 27.10.2016 Ślesin

I miejsce chłopcy klas IV -V : Jaworski Paweł, Pawlak Michał, Szczekutowski Eryk, Leśniewski Oliwier, Trzemkowski Bartosz, Kacper Królak, Eryk Szeląg, Wojciech Świder.

II miejsce: Konrad Wesołowski, Antoni Siek, Wiktor Bukowski, Mateusz Rybacki, Szymon Sikorski, Antoni Nowak, Olgierd Frontczak, Konrad Niedźwiedziński, Mateusz Borowski

Mistrzostwa Rejonu: 05.12.2016 Kramsk

I miejsce chłopcy klas IV -V : Jaworski Paweł, Pawlak Michał, Leśniewski Oliwier, Trzemkowski Bartosz, Kacper Królak, Eryk Szeląg, Wojciech Świder.

Mistrzostwa Gminy:28.10.2016 Ślesin

I miejsce chłopcy klas II-III : Franciszek Staszak, Jakub Krysztofowicz, Hubert Zajfert, Jan Kameduła, Piotr Chmielewski, Jakub Szczepański, Gracjan Woźniak, Wojciech Wojtaszak, Dawid Byczyński, Bartosz Kantarowski

Mistrzostwa Rejonu: 29.11.2016 Kazimierz Biskupi

I miejsce chłopcy klas II-III : Franciszek Staszak, Jakub Krysztofowicz, Hubert Zajfert, Jan Kameduła, Piotr Chmielewski, Jakub Szczepański, Gracjan Woźniak, Wojciech Wojtaszak, Dawid Byczyński, Bartosz Kantarowski

Mistrzostwa Gminy 03. 11.2016 Ślesin:

I miejsce dziewczynki klas V : Adrianna Górecka, Julia Gotowała, Oliwia Wcisłek, Weronika Degórska, Agata Michalak, Julia Sosnowska, Sara Wcisłek, Julia Budzińska, Maria Bojarska

III miejsce dziewczynki klas V : Katarzyna Żabierek, Maria Szychulska, Natalia Lis, Nikola Woźniak, Blanka Lusztyk, Maria Kędzierska, Anna Stępniak, Natalia Niedźwiedzińska, Maria Budniak, Zofia Trzcińska

 


Piłka ręczna

Mistrzostwa Gminy: Ślesin 11.01.2017

II miejsce chłopcy:

Damian Kaźmierski, Patryk Michniacki, Szymon Piechocki, Bartosz Wdowiak, Kacper Broniszewski, Dominik Zieliński, Kacper Wiśniewski, Oliwier Leśniewski, Bartosz Trzemkowski

I miejsce dziewczęta:

Julia Słowińska, Wiktoria Czapnik, Katarzyna Świątczak, Justyna Antoniak, Klaudia Nawrocka, Wiktoria Kłosińska, Izabela Kurzydłowska, Karolina Stępniak, Marta Kałużna, Weronika Szczęsna, Małgorzata Wrońska, Kinga Żelichowska

Mistrzostwa Rejonu: Ślesin 18.01.2017

I miejsce dziewczęta:

Julia Słowińska, Wiktoria Czapnik, Katarzyna Świątczak, Justyna Antoniak, Klaudia Nawrocka, Wiktoria Kłosińska, Izabela Kurzydłowska, Karolina Stępniak, Marta Kałużna, Weronika Szczęsna, Małgorzata Wrońska,

 


Autorami informacji sportowych są p. Joanna Adamska,  p. Krzysztof Antoniak, p. Sławomir Badowski

 

 

    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW


  Konkursy

  Sport